برنامه خبر ساعت ۲۱ درخصوص اهمیت صادرات به کشور ترکمنستان

چرا ما؟

ارتقا سطح کیفی و کمی کالاها

برگزاری نمایشگاه های تخصصی در خارج از ایران فرصتی برای ارتقا سطح کیفی و کمی کالاهای ایرانیست

بهبود چرخه تولید کشور

افزایش تولید محصولات ایرانی پس از معرفی در نمایشگاه های تخصصی

ارزآوری و ایجاد اشتغال

ما با برگزاری نمایشگاه های بین المللی در ایجاد شغل و ارزآوری به سهم بسزایی داریم

برند سازی شرکت های ایرانی

برند سازی و معرفی شرکت های ایرانی به اقصی نقاط دنیا

افزایش حجم صادارات کشور

توسعه حجم صادرات کشور و ایجاد فرصت های شغلی در داخل کشور

۳۰ سال تجربه برگزاری نمایشگاه

۳۰ سال سابقه برگزاری نمایشگاه های تخصصی در خارج از ایران

اخبار ایران و جهان

کاهش نرخ بهره بانک مرکزی روسیه

بانک مرکزی روسیه روز جمعه ۰.۱۵ درصد از نرخ بهره خود کاست تا این نرخ به رقم ۹.۷۵ درصد برسد. این نهاد از ماه سپتامبر سال گذشته در این نرخ تغییری ایجاد نکرده بود.

سیاستگذاران بانک مرکزی روسیه اعلام کرده اند نرخ تورم در کشور روندی نزولی به خود گرفته و رسیدن آن به رقم ۴.۳ درصد برای افزایش نرخ بهره مناسب ارزیابی شده است. همچنین پیش بینی شده نرخ تورم در کشور تا پایان سال ۲۰۱۷ به رقم ۴ درصد برسد.

شیر صادراتی ایران به روسیه ارزان تر از داخل فروخته می شود!

به گزارش «شیعه نیوز»، در حالی که مصرف سرانه شیر در کشورمان ناچیز و نگران کننده است و بارها کارشناسان تغذیه و بهداشت بر تبعات منفی آن تأکید کرده و خواستار اتخاذ تدابیری برای افزایش آن شده‌اند، خبر می‌رسد صادرات این محصول در دستور کار قرار دارد. صادرات، آن هم با نرخی کمتر!

به گزارش «تابناک»، سرانه مصرف شیر در ایران در مقایسه با مصرف این محصول در دیگر نقاط جهان، حکایت از تفاوتی فاحش و نگران کننده دارد؛ آنقدر که بر اساس آمار سازمان جهانیFAO سرانه مصرف شیر در ایران حدود ۶۶ کیلوگرم در سال است، در حالی که میانگین جهانی مصرف شیر، ۱۵۰ کیلوگرم است و این آمار در کشورهای توسعه یافته به ۳۰۰ کیلوگرم در سال هم می‌رسد.

نمایش توانمندی های صنعت خودرو ایران در نمایشگاه بین المللی آذربایجان

توانمندی های بخش های مختلف صنعت خودرو کشورمان از ۷ تا ۹ تیر ماه در نمایشگاه بین المللی خودرو،قطعات و  تجهیزات وابسته باکو پایخت کشور آذربایجان ارائه و به نمایش گذاشته می شود.

اولین نمایشگاه بین المللی خودروو قطعات وابسته در باکو اذربایجان موسوم به نمایشگاه بین المللی باکو موتور شو با همکاری شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو و شرکت( آی تی اف گروپ) و همچنین همکاری سازمان اذپروما آذزبایجان و هماهنگی مرکز نمایشگاهی باکو اکسپو سنتر و با حضور شرکت ها و تولیدکنندگان صادرکنندگان تجار و بازرگانان و نخبگان در زمینه های تولید خودرو و قطعات و تجهیزات در مساحت بالغ بر ۸۰۰۰ متر مربع از کشورهای برتر تولید کننده خودرو و قطعه سازان نقاط مختلف جهان برگزار خواهد شد.

نشست کارشناسی مذاکرات آستانه در تهران خواهد بود

معاون وزیرامورخارجه قزاقستان گفت: نشست کارشناسی مذاکرات آستانه درباره سوریه در تهران برگزار خواهد شد.

معاون وزیرامورخارجه قزاقستان روز چهارشنبه (امروز) ضمن قرائت بیانیه مشترک پایانی ایران، روسیه و ترکیه پس از مذاکرات ‌آستانه درباره سوریه اعلام کرد، دور بعدی این مذاکرات اردیبهشت ماه ۹۶ در آستانه برگزار خواهد شد. وی همچنین گفت که مذاکرات کارشناسی نیز قرار است در ماه آوریل در تهران برگزار شود.

برنامه ریزی مدون ایران و ترکمنستان برای توسعه روابط

ترکمنستان کشوری در آسیای میانه است. این کشور تا سال ۱۹۹۱ با نام جمهوری شورایی ترکمنستان یکی از جمهوری های تشکیل دهنده اتحاد شوروی بود. ترکمنستان از جنوب با افغانستان و ایران، از شمال با ازبکستان و قزاقستان و از باختر با دریای خزر همسایه و از طریق این دریا با کشورهای جمهوری آذربایجان و روسیه نیز همسایه است. مرز مشترک ترکمنستان با ایران امکان مبادلات گسترده میان این دو کشور را فراهم آورده است.

امضای دو یادداشت تفاهم میان ایران و جمهوری آذربایجان

دو سند یادداشت تفاهم بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان در حضور روسای جمهوری دو کشور در سعدآباد تهران به امضا رسید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، نخستین سند یادداشت تفاهم بین مرکز مبارزه با پولشویی و اطلاعات مالی جمهوری اسلامی ایران و اتاق نظارت بر بازارهای مالی جمهوری آذربایجان در خصوص همکاری در زمینه پیشگیری از تطهیر وجوه یا سایر دارایی های حاصل از جرم و تامین مالی تروریسم را از طرف ایران میثم نصیری احمدآبادی رییس مرکز اطلاعات مالی و مبارزه با پولشویی و از طرف جمهوری آذربایجان روفت اصلان لی رییس هیات مدیره اتاق نظارت بر بازارهای مالی امضا کردند.

حامیان و همکاران