شرکت کننده گرامی، جهت تسهیل عملیات جانمایی خواهشمند است ابتدا راهنمای جانمایی را به دقت مطالعه نموده سپس با کلیک بر روی گزینه  “شروع جانمایی آنلاین” اقدام به انتخاب غرفه نمایید.‏

ورود به سامانه جانمایی آنلاین

پس از کلیک بر روی گزینه “شروع جانمایی آنلاین” صفحه ی ورود به سامانه جانمایی برایتان نمایش داده خواهد شد. شما میبایست نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

تائید مقررات و مشخصات شرکت

در صورتیکه نام کاربری و رمز عبور خود را به درستی وارد نمایید پنجره ی “تائید مقررات و مشخصات شرکت” برایتان نمایش داده خواهد شد.

انجام عملیات جانمایی

در زیر تصویر پنجره ی “جانمایی آنلاین” را برای شرکت نمانگر مشاهده می‏نمایید

پنجره “جانمایی آنلاین” از سه بخش اصلی تشکیل شده است. بخش بالایی اطلاعات مورد نیاز جهت انتخاب غرفه را برایتان نمایش میدهد.

افراد آنلاین

“تعداد افراد آنلاین” تعداد شرکت کنندگان دیگری را نمایش می‏دهد که هم زمان با شرکت شما عملیات جانمایی را انجام می‏دهند. لازم به ذکر است در صورت رزرو یک غرفه توسط سایر شرکت کنندگان، امکان رزرو آن غرفه برای شما وجود نخواهد داشت.

رنگ بندی غرفه ها

رنگ سبز نمایش دهنده ی “غرفه های قابل انتخاب” توسط شرکت شما می باشد. شما می‏توانید از میان غرفه های سبز رنگ، غرفه‏ ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

متراژ درخواستی و محدوده ی قابل انتخاب

در قسمت بالایی صفحه علاوه بر “مجموع متراژ درخواستی”، حداقل و حداکثر متراژ قابل انتخاب توسط شما نیز نمایش داده می‏شود. این محدوده ی متراژ بیانگر این است که شما می‏توانید در این بازه از متراژ غرفه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

انتخاب سالن و انتخاب غرفه

شما میتوانید با استفاده از بخش پایینی پنجره  سالن مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب سالن، غرفه‏ های آن سالن برای شما نمایش داده خواهند شد. جهت انتخاب غرفه میبایست بر روی غرفه مورد نظر کلیک کرده سپس بر روی گزینه  “رزرو” در پایین صفحه کلیک نمایید.

مشخصات غرفه انتخاب شده

پس از انتخاب غرفه، مشخصات آن در بخش پایینی پنجره نمایش داده خواهد شد. درصورتیکه متراژ غرفه انتخاب شده از “مجموع متراژ درخواستی” شما بیشتر باشد ابتدا پیامی جهت اطلاع شما نمایش داده خواهد شد که در صورت تائید میتوانید عملیات رزرو را ادامه دهید.

پس از انتخاب غرفه و کلیک بر روی گزینه “رزرو” در صورتیکه عملیات رزرو با موفقیت به اتمام رسیده باشد، پیامی مبنی بر اتمام عملیات جانمایی برایتان نمایان خواهد شد.

درخواست تغییر غرفه

پس از اتمام عملیات جانمایی در صورتیکه نیاز به تغییر غرفه دارید با کلیک بر روی گزینه “درخواست تغییر غرفه” جهت تغییر غرفه ی خود اقدام نمایید. شما میتوانید در مراجعات بعدی خود به سامانه جانمایی درخواست تغییر غرفه را برای مدیریت ارسال نمایید.

تغییر رمز عبور

شما میتوانید با کلیک بر روی اسم شرکت در بالای صفحه سمت راست، جهت تغییر رمز عبور خود اقدام فرمائید.